Kosmonaut Lotte

// mai 29th, 2012 // Uncategorized

Peagi on käes Juuni ning Lotte läheb pisikesele suvepuhkusele.

On olnud ääretult toredad ja huvitavad kolm kuud. Mul on siiralt hea meel, et Janno Põldma ja Heiki Ernits on sellise armsa koeratüdruku ja tema maailma loonud. Lotte maailm on üks suur ja tore seiklus, kus ei ole vägivalda ega kurjust. See on täis positiivset mõtlemist ja nupukaid ideid ning headust. Lottel on palju häid ja veel paremaid sõpru ja mitte ainult Lottel ka meil kõigil on neid palju päris elus. Ärme unusta neid märgata ja neile häid sõnu öelda.

Läbi selle loo olen ise nii palju õppinud ja usun, et ka sinul, kes sa veel ehk ei ole ise või oma lapsega seda uut Lotte muusikali “Kosmonaut Lotte” näinud on sellest palju kõrva taha panna.

Aitäh kõigile lavapartneritele ning Vanemuise suurele perele ning loomulikult publikule, kes on minu teatridebüüdile nõnda sooja vastukaja ning siiraid emotsioone pakkunud.

Viimane võimalus sel hooajal minuga peaosas Kosmonaut Lottega kohtuda on teil: 30. Juunil kell 18.00 Tartus Vanemuise teatris või siis 2. Juunil kell 19.00 Tallinnas Nokia Kontserdimajas

Kohtumisteni teie,

Lotte-Luisa

Foto: Alan Proosa

Foto: Alan Proosa

Leave a Reply